20 000 PLN od Fortuny za typowanie meczy

Bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra gotówkę. A niewątpliwie jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

Fortuna Ekspert+ – bonus 20.000 zł

Fortuna Ekspert+ – bonus 20.000 zł

W dodatku na pewno jest co typować w najbliższy czasie, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle ciekawych konfrontacji, jak m.in. Liverpool – Inter Mediolan, Real Madryt – PSG, Sevilla – West Ham, czy też Porto – Lyon.

Promocja „Ekspert +” jest aktywna wszystkim graczom wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl i aktywna do 8 marca do godziny 21:00.

20 000 PLN za obstawienie meczy

Bukmacher eFortuna online w promocji „Ekspert +” kwalfikuje wyłącznie zakład AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się następujące mecze:

  • Liverpool – Inter
  • Real Madryt – PSG
  • ŁKS – Niepołomice
  • Southampyon – Newcastle
  • Leeds – Aston Villa
  • Porto – Lyon
  • Sevilla – West Ham
  • Braga – Monaco
  • Vitesse – Roma
  • Glimt – AZ
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wymagane od użytkowników jest to, aby na każde z powyższych konfrontacji oddać typy jedynie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Bardzo ważne jest to, aby te zdarzenia pochodził z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawni wytypowali powyższe konfrontacje to poza wygraną gotówką mogą liczyć an ekstra kasę. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Fortunie:

Legalny w Polsce bukmacher eFortuna PL na start oferuje wszystkim użytkownikom specjalny pakiet powitalny o łącznej wartości nawet 2720 PLN!

Za samom założenie konta typer otrzyma 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN.

A to nie wszystko! Bowiem użytkownik po drugiej swojej wpłacie otrzyma premię do 2100 PLN.

Jednak niezwykle istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Bowiem jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button