20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS

Przed nami pierwszy wyścig w Formule 1 sezonu 2020, który będzie miał w Austrii. Nie da się ukryć, że w związku z panującym Wirusem obecne zmagania nie będą na takim zasadach co były wcześniej.

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Formuła 1 Zakłady Bukmacherskie

Natomiast bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to nagradza graczy bonusami o wartości 20 PLN.

Chcesz wziąć udział w ofercie „Powrót F1”? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać najpóźniej do 5 lipca do godz. 14:10. Poprzez wejście na stronę www.STS.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Weź udział”.

Darmowy bonus dla graczy na F1:

Dopuszczone przez bukmachera STS są wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Poza tym muszą spełniać następujące warunki:

  • co najmniej trzy zdarzenia na zakładzie, a wszystkie muszą być z oferty przedmeczowej
  • typ na zwycięzcę wyścigu F1 o GP Austrii
  • stawka minimalna to 25 PLN
betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Gracz, którego zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej gotówki otrzyma extra 20 PLN. Ten dodatkowy bonus może otrzymać na całą ofertę zakładów STS, nie tylko na obstawianie Formuły 1.

Bonus bez depozytu na start w STS:

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów należy wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE podczas rejestracji konta.

Warto jest dodać, że wspomniany operator ma akcją promocję „Wygrywaj podwójnie”. Co tydzień wszyscy gracze mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button