2098 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Totolotek

Łącznie na start można posiadać nawet 2098 PLN u legalnego bukmachera Totolotek. Wystarczy dokonać już pierwszej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

Totolotek bonus na start

Totolotek bonus na start

Akcja powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, któuy wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwszy krok jaki trzeba wykonać podczas tej rejestracji jest to dokonanie rejestracji konta. Wykonać to można wyłącznie na oficjalnej stronie legalnego bukmachera www.totolotek.pl.

Proces zakładania konta nie jest trudny i każda osoba poradzi sobie bez żadnych problemów, ponieważ trzeba jedynie w formularzu rejestracyjnym wpisać swoje podstawowe dane.

Bonus do 1000 PLN na start u bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki nowym graczom. Wystarczy dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN, aby otrzymać darmowe środki:

Przykład: gracz dokonał pierwszego depozytu w wysokości 600 PLN. W ramach promocji powitalnej gracz otrzyma taką samą wartość. To sprawia, że gracz będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

W ramach tej promocji typer maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher Totolotek dokona zaksięgowania wpłaty.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna. Darmowy bonus u bukmachera Totolotek

Typer, który po pierwszy zainstaluje aplikację mobilną i dokona przez nią wpłaty może liczyć na darmowe środki.

Maksymalnie użytkownik może otrzymać nawet 49 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Warto jest widzieć, że aktualnie bukmacher Totolotek nie posiada kodu promocyjnego. Jednak jak takowy się pojawi od jak najszybciej zostanie opublikowany na tej stronie.

Zupełnie inaczej sytuacje wygląda u legalnego bukmachera STS, który to oferuje na start chociażby:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę.

Gracze będzie mógł skorzystać z tych bonusu pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button