510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Bukmacher BetClic dla nowych graczy oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi zakład bez ryzyka do 510 PLN. Chcąc z niego skorzystać wystarcz wpisać kod promocyjny KOD510.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Chcąc liczyć na ten bonus wystarczy dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisane kodu promocyjnego KOD510. To sprawi, że bukmacher Betclic dokona aktywacji Cashbacka.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Po czym pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu całej stawki za jaką ten kupon został zagrany. Typer może maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button