BetClic bonusy dla graczy do 500 PLN

Ciekawą promocje swoim graczom oferuje bukmacher BetClic Polska, który to przyznaje bonus o wartości 10% na wszystkie kupony z tenisa do 1 września! Maksymalnie można otrzymać bonus do 500 PLN.

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest o wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna graczom jest do 1 września do godz. 23:59. I co ważne wszystkie kupony promocyjne do tego momentu muszą zostać rozliczone.

Istotne w rym wszystkim jest to, że chcąc skorzystać z tej oferty trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, następnie na podstronie tej akcji.

Pozostaje już tylko zagrać kupony SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się jedynie typy z tenisa z oferty LIVE.

Trzeba pamiętać, że kurs łączny kupony nie może być mniejszy niż 1.50.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu za jaką muszą zostać zagrane kupony jest dowolny. Również nie ma ograniczeń co do limitów kuponów w tej akcji.

Warto jest wiedzieć, że automatycznie wykluczone z tej akcji są kupony: mające takie same zdarzenia, z wykorzystaną opcją Cashout, zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Na koniec akcji bukmacher dokona zsumowania łącznej kwoty stawek gracza, który spełnia powyższe kryteria, a następnie przyznaje bonus 10% stawki za jaką typer dokonał zagrania kuponów, np. użytkownik postawił kupony za kwotę 1200 PLN otrzyma 120 PLN w formie bonusu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Zakład bez ryzyka do 500 PLN u bukmachera BetClic

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom kod promocyjny „KOD500”. Gracz, który wpisze go podczas rejestracji konta będzie mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka.

Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button