BetClic darmowy bonus 50 PLN za kupony z tenisa

Obecnie rozgrywana są dwa duże turnieje tenisowe Szanghaj Masters i impreza w Tianjin. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom „Misja tenis”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowe bonusy w wysokości 50 PLN.

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

Oferta skierowana jest od tych użytkowników, którzy mają zarejestrowane konto u bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 7 do 13 października. Typer, który chce wziąć udział w akcji „Misja tenis” musi się niej zapisać. Należy to zrobić na stornie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w tej akcji dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wialzdarzeniowe, gdzie kurs każdego z nich będzie wynosił co najmniej 1.80.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie typy z tenisa: ATP, WTA, challengery czy też ITFy. Dozwolone są zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Nie można zapominać, że wszystkie kupony promocyjne muza zostać rozliczone do 13 października do godziny 23:59.

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN, ale z tej akcji są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

betfan darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN pod warunkiem, że minimum trzy kupony zagrane przez gracza spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostaną rozliczone jako wygrane.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacka. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki za jaką gracz zagrał kupon. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.

W razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button