BetClic darmowy bonus dla typera za obstawienie meczy

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Wielka Gra”. Wystarczy zawierać zagrały pojedyncze lub wielozdarzeniowe, aby w ten sposób zbierać punkty. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ zwycięzca może otrzymać nawet ponad 4 000 złotych.

Bonus od bukmachera za darmo 2020

Bonus od bukmachera za darmo 2020

Oferta promocyjna skierowana jest od każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Wielka Gra” dostępna jest graczom w dniach od 20 stycznia do 2 lutego 23:59.Typer, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do nie zapisać. Dokonać tego można włącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO oraz AKO. Jednak ich kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Na zakładzie dozwolone są wszystkie zdarzenia jakie posiada bukmacher BetClic w swojej ofercie. Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy kupon musi zostać zagrany za minimum 1 złoty, ale udziału w promocji nie biorą zakłady zawarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja polega na zbieraniu punktów, które są przyznawane za zakłady, które spełniają powyższe warunki. Bukmacher BetClic przyznaje je JEDYNIE za wygrane kupony:

  • 1 pkt. za każde 1 zł wygrane na zakładach pojedynczych
  • 5 pkt. za każde 1 zł wygrane na zakładach wielokrotnych

Nagrody trafią do graczy za zdobycie odpowiedniej ilości punktów.

Ilość punktówBonus
powyżej 1.600 punków20 złotych
powyżej 6.500 punków40 złotych
powyżej 16.000 punków80 złotych
powyżej 33.000 punków200 złotych
powyżej 70.000 punków400 złotych

Poza tym to nie wszystko. Ekstra bonusy trafią do trójki typerów, którzy w tej akcji uzbierali najwięcej punktów.

PozycjaBonus
1. Miejsce4 000 złotych
2. Miejsce2 000 złotych
3. Miejsce1 000 złotych

To wszystko sprawia, że zwycięzca może otrzymać nawet ponad 4 000 złotych bonusu.

BetClic bonus 550 PLN na start

Bukmacher BetClic oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny na sam start – w postaci zakładu bez żadnego ryzyka. Chcąc skorzystać z tego bonusu gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550”.

To sprawi, że pierwszy zakład bez objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawi. Natomiast, kupon jak będzie wygrany to na konto typera trafi całą kwota.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button