BetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN

Obecnie najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce posiada BetClic. Pierwszy zakład jest bez najmniejszego ryzyka, aż do 550 złotych. Pod warunkiem, ze gracz wpisze kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji.

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Gracz chcąc skorzystać z tej formy bonusu w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta online na stronie www.BetClic.pl.

W formularzu rejestracyjnym trzeba podać swoje podstawowe dane osobowe. To sprawia, że założenie konta zajmie użytkownikowi dosłownie kilka chwil.

Kod bonusowy Betclic 2020

Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka będzie aktywny jedynie wtedy, kiedy gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas zakładania konta. To sprawi, że automatycznie pierwszy kupon jest objęty promocję.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz musi dokonać już depozytu i zagrać pierwszy kupon, który jest objęty promocją.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Użytkownik sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie, ponieważ kwalifikują się wszystkie typy z oferty bukmachera BetClic.

Kupon ja okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Jak faworyci zawiodą to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 550 PLN. Warto jest zaznaczyć, że jest to najwyższy Cashback z wszystkich bukmacherów w Polsce.

BetClic PL online

Warto jest zaznaczyć, że bukmacher BetClic online regularnie oferuje graczom promocję, w której to można otrzymać bonusy za obstawienie meczy.

Typerzy również mogą skorzystać z aplikacji mobilnej oraz BetClic TV, a tam legalnie i to bez żadnych limitów dostępne są wydarzenia sportowe online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button