Betfan freebet. Kod promocyjny „BETFAN” – 100 PLN na obstawianie!

Bukmacher BetFan wprowadza najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, gdzie to już na start można otrzymać bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Betfan freebet 100 – tylko dla nowych!

Betfan freebet 100 – tylko dla nowych!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera BetFan.

Warunki promocji są bardzo proste i co istotne nie zajmą nikomu zbyt wiele czasu. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN, ponieważ to sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego. Należy pamiętać, że później takiej możliwości nie będzie.

BetFan darmowy kod promocyjny

Następnie pozostaje dokonanie już wpłaty. Należy pamiętać, że promocją objęte są trzy pierwsze wpłąty, za które bukmacher BetFan przyznaje darmowe środki w wysokości depozytu. Za każda z trzech wpłat na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 1000 PLN.

Za dokonanie trzech wpłat użytkownik może otrzymać łącznie nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Cashback do 100 PLN u bukmachera BetFan

Warto jest wiedzieć w dodatku, że bukmacher BetFan oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbbacka wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrane kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany.

Na konto gracza maksymalnie może trafić 100 PLN. Natomiast jeśli kupon okaże się wygrany to cała kwota pojawi się na konto gracza.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button