Betgames w STS. Legalne granie w Pokera w Polsce

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada – Betgames, a tam legalnie można pograć chociażby w pokera. Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że każdego dnia pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, typer może liczyć na zwrot za przegrany kupon do 20 złotych.

20 PLN na grę w karty od STS

20 PLN na grę w karty od STS

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty,

Użytkownik nie musi zgłaszać nigdzie swojego udziału, ani też się zapisywać. Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy z zakład każdego dnia z Betgames. Można tam grać legalnie w takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Kwalifikują się w tej akcji zarówno kupony SOLO oraz AKO. Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote. Z promocji są wykluczone automatycznie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zawarł kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

STS kod promocyjny 2020

Bukmacher STS online w swoim pakiecie powitalnym oferuje każdemu graczowi na sam start darmowe środki w wysokości 29 złotych. Warunek jest prosty, aby je otrzymać. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Dodatkowo gracz może liczyć na premię do 1200 złotych pod jednym warunkiem, że dokona pierwszego depozytu.

Bonus za obstawienie meczy dla każdego

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi darmowe środki za obstawienie meczy. Gracz w czasie jednego tygodnia, tj. od poniedziałku do niedzieli musi zagrać dowolne kupony SOLO lub AKO z kursem minimalnym co najmniej 1.85. Bonus można oczywiście wykorzystać na poker online w Betgames STS

Poza tym łączna suma stawek zakładów nie może być mniejsza niż 200 złotych. Wówczas typer otrzyma darmowe 30 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to niezależnie od rozliczenia zakładów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button