„Black Friday” bonus od legalnego bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję z okazji „Black Friday”. Wystarczy zagrać dowolny kupon: solo lub ako, aby liczyć na zwrot podatku. Z każdego kuponu typer może otrzymać maksymalnie 100 PLN.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2019

Darmowe bonusy bukmacherskie 2019

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że promocja „Black Friday” trwa tylko w dniu 29 listopada od godz. 00:00 do 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi wiedzieć, że musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stornie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

W ramach te akcji kwalifikują się zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.50. Na zakładzie mogą znajdować typy przedmeczowe jak i na żywo. Bowiem dozwolone są zdarzenia z całej oferty bukmachera BetClic.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona przez bukmachera. Jednak należy wiedzieć, że z tej oferty automatycznie są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

W ramach promocji bukmacher „Black Friday” bukmacher BetClic dokonuje zwrotu 12% stawki za zagrany zakład:

Przykład: Gracz zagrał kupon za kwotę 200 PLN otrzyma 24 PLN bonusu.

Jednak należy mieć na uwadze, że maksymalnie za każdy kupon można otrzymać 100 PLN. Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny za darmo u bukmachera BetClic

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na start na bonus w postaci Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej promocji koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwości, aby go wpisać.

Wówczas jeśli pierwszy zakład po rejestracji okaże się wygrany, to bardzo dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast w razie przegranego zakładu bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button