Bonus 200% normy w BETFAN. Gotówka dla każdego

Legalnie działały bukmacher w Polsce – BetFan online przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za dokonanie depozytu. W ramach oferty bonus 200% normy, który, że każdy gracz może otrzymać darmowe środki za dokonanie depozytu.

Premia za wpłatę. Extra gotówka dla każdego.

Premia za wpłatę. Extra gotówka dla każdego.

Warunki promocji „Bonus 200% normy” są bardzo proste. Wystarczy jedynie dokonać przelew na swoje konto na www.BetFan.pl, w wysokości co najmniej 10 PLN, aby liczyć na darmowy środki.

W ramach tej akcji promocyjnej gracze odbierają premię za dokonaną wpłatę, a także wygrana z salda bonusowego powiększoną jest, aż dziesięciokrotnie. To wszystko daje, aż 200% normy.

Obstawienie meczy bez podatku u bukmachera BetFan.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że legalny bukmacher BetFan, jako jedyny w Polsce operator oferuje każdemu graczowi grę bez podatku i to przez cały rok przez cały dzień i noc.

Nie ma znaczenia, o której godzinie zostanie zawarty zakład, a także czy będą tam zdarzenia z oferty przedmeczowej, LIVE oraz sportów wirtualnych. Każdy typer w razie wygranej może liczyć na większą wygraną o 14%.

Bonus 200% w BetFan.

Warunki akcji promocyjnej „Bonus 200% w BetFan” są bardzo proste. Bowiem wystarczy zalogować się na swoje konto na www.BetFan.pl i do 15 kwietnia dokonać wpłaty na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 10 PLN.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wówczas gracz otrzymuje dwa razy więcej bonusu od depozytu niż ma to miejsce w normalnych okolicznościach. W dodatku gracz podczas przenoszenia premii za wygrane zakłady z konta głównego zostanie ona powiększona dziesięciokrotne.

Jaki jest kod promocyjny w BetFan?

Polski bukmacher BetFan każdemu graczowi oferuje niezwykle ciekawy pakiet powitalny, w ramach niego każdy typer może liczyć na darmowe środki już na sam początek swojej przygotowany u tego operatora.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej w pierwszej kolejności musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Wówczas typer może liczyć na darmowe bonusy za dokonane trzech pierwszych depozytów. Razem na konto gracza może trafić łącznie 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Dodatkowo pierwszy zakład u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 100 PLN. Kupon, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie, zaś w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot gotówki.

Pamiętać trzeba jednak, ze obecnie wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne, a obstawać mecze gracze mogą wyłącznie przez internet.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button