Bonus 40 PLN dla każdego gracza od legalnego bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic przeprowadza promocję swoim graczom „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO na zmagania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy, aby liczyć na darmowy bonus.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupon AKO, którego kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 5.00, zaś minimalna ilość na jednym zakładzie to pięć.

Dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak wszystkie typy musza pochodzić wyłącznie z rozgrywek na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic wymaga, aby kupon został zagrany za minimum 20 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Trzeba mieć na uwadze, że promocji podlega jedynie pierwszy kupon spełniający powyższe warunki promocji. Jak okaże się o wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednego błędu na zakładzie bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki.

Darmowy kod bonusowy u bukmachera BetClic

Nowi gracze bukmachera BetClic, którzy wpiszą kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym mogą liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka.

Chcąc z niego skorzystać wystarczy zagrać dowolny kupon. Jak okaże się wygrany to super! Całą kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button