Bonus dla graczy od BetClic na Esport. 40 PLN dla typerów.

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Misja Esport”. Typerzy, którzy obstawiają tą dyscyplinę mogą otrzymać oprócz wygranej extra gotówkę w wysokości 40 PLN.

„Misja Esport” w BetClic

„Misja Esport” w BetClic

Owszem obecnie obstawianie u bukmacherów nie jest łatwe. Wynika to z tego, że większość dyscyplin jest zawieszona. Skutkuje to tym, że mecze nie są rozgrywane. Jednak z drugiej strony sporą popularnością cieszy się Esport, ponieważ większość graczy zaczęła obstawiać tą dyscyplinę.

To sprawiło, że legalny bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną „Misja Esport”, w której to gracze mogą otrzymać darmowe środki w wysokości 40 PLN.

Chcesz wziąć udział w tej akcji? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie w następujący sposób. Zalogować się na swoje konto na www.BetClic.pl. Drugim krokiem jest kliknięcie w przycisk „Dołacz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

40 PLN dla graczy na Esport.

W ramach oferty promocyjnej „Misja Esport” kwalifikują się zakłady wyłącznie AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka musi wynosić co najmniej 20 PLN.

Gracz ma szerokie pole popisu, ponieważ wszystkie typy muszą pochodzić wyłącznie z Esportu, a w najbliższych dniach zostaną rozegrane turniej w takich grach, jak m.in. CS, LoL, Dota 2, FIFA oraz Overwatch. Poza tym zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli Twoje co najmniej dwa kupony zagrane w dniach od 22 kwietnia do 26 kwietnia do godz. 23:59 okazały się wygrane to oprócz wygranej otrzymasz prezent od bukmachera BetClic Polska. A mianowicie bonus w wysokości 40 PLN.

Pakiet powitalny u bukmachera BetClic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce BetClic PL oferuje każdemu nowemu graczowi pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka. Wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka.

Wówczas pierwszy zakład jak okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej wspominany operator dokona zwrotu całej kwoty, która może wynieść maksymalnie nawet 550 PLN.

Nie można zapominać, że bukmacher BetClic oferuje graczom ciekawe promocje, jak np. „Liga BetClic”, w której to typerzy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button