Bonus do 100 PLN dla graczy na Puchar Świata w Zakopanem 2021

Skoczkowie narciarscy podczas najbliższego weekendu będą rywalizować w Zakopanem. Na tą okazję bukmacher STS przygotował akcje promocyjną, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

STS zmniejsza przegrane na skoki narciarskie

Niewątpliwie najbardziej liczymy na polskich skoczków, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas ostatnich tygodni. W dodatku zawodnicy będą rywalizować indywidualnie, ale i też drużynowo.

Z tej okazji, każdy gracz może skorzystać promocji „Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem”, która dostępna jest do 17 stycznia do godz. 23:59. Chcąc wiać w niej udział koniecznie trzeba się zarejestrować an stronie www.STS.pl.

Pewny zakład na skoki narciarskie

Zadaniem graczy w ramach tej akcji promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ ze skoków narciarskich. Może on być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Jeśli się okaże, że faworyci cię zawiedli to otrzymasz zwrot 50% stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłąty własnej w STS online 2021:

Bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 1229 PLN w formie środków bonusów. A na start typerzy mogą liczyć na:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonusy należy koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button