Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę „Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary”, w której za spełnienie podstawkowych warunków promocji można otrzymać ekstra kasę.

Darmowa gotówka dla graczy od STS. Extra 100 PLN

Darmowa gotówka dla graczy od STS. Extra 100 PLN

Śmiało można powiedzieć, że zapowiadają się ciekawe dni w piłce nożnej, ponieważ zostaną rozegrane ciekawe starcia w europejskich pucharach, jak chociażby Lazio vs Bayern Monachium, Atalanta vs Real Madryt, czy też Napoli vs Genoa.

Na tą okazję każdy gracz może wygrać ekstra kasę. Chcąc skorzystać z najnowszej promocji koniecznie trzeba się do niej zarejestrować się na stronie www.STS.pl. Akcja „Bonus w STS. 100 PLN na europejskie puchary” dostępna jest wszystkim typerom do 25 lutego do godziny 23:59.

Pewne 100 PLN dla graczy

Warunek podstawowy, jaki trzeba spełnić jest to dokonanie wpłaty i zagranie dowolnego kuponu AKO za co najmniej 30 PLN. Należy mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Kolejny istotny czynnik jest taki, aby na kuponie znajdowały się wyłącznie zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europy.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji każdy gracz otrzyma premię w wysokości 50% dokonanej wpłaty, a maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Bonus powitalny na start w 2021:

Polski bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można otrzymać:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania hasła promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button