Bonus za obstawienie E-sportu u bukmachera BetClic.

Obecnie większość graczy regularnie zaczyna obstawiać E-sport. To sprawiło, że legalny bukmacher w Polsce – BetClic przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom – „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka”, w której pierwszy zakład jest bez ryzyka.

E-Sport zwrot stawki za przegrany zakład

E-Sport zwrot stawki za przegrany zakład

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka” dostępna jest graczom w dniach od 26 marca do 29 marca do godz. 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

Następnie pozostaje typerowi już zagranie kuponu promocyjnego. W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie zakład:

  • pojedynczy [SOLO]
  • wyłącznie zdarzenie z E-sporty
  • typ oferty przedmeczowej lub LIVE
  • kurs minimalny
  • stawka musi wynieść minimum 2 złotych
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli faworyt Cię zawiódł to w zamian otrzymasz bonus o wartości 20 złotych. Środki znajdą się na koncie gracza 'najpóźniej do 30 marca do godz. 23:59.

Warto jest mieć na uwadze, że oferta bukmachera BetClic Polska na zmagania z E-sportu jest dosyć bogata. W dodatku zostaną rozegrane w najbliższych dniach zostaną pojedynki, w takich grach, jak Fifa, Counter – Strike, League of Legends, czy Overwatch.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic Polska:

Legalny bukmacher BetClic Polska oferuje graczom specjalną ofertę promocyjne już na sam początek w postaci Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka, aż do 550 złotych. Wówczas pierwszy zakład jest kompletnie bez ryzyka. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 550 złotych.

Ten bonus będzie aktywny jedynie w momencie, kiedy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nadmienić warto jest również, że w dalszym ciągu obstawienie meczy u bukmacherów stacjonarnych jest nie możliwe. Przyczyna jest tego prosta, ponieważ z powodu korona wirusa są one zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button