Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane o 14% za obstawienie meczy

Specjalna akcja promocyjna wszystkim aktywnym graczom oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać dowolne kupon wielozdarzeniowy, aby liczyć na większe wygrane i to bez żadnego limitu !!

Happy Hours w Fortunie

Happy Hours w Fortunie

Śmiało trzeba powiedzieć, że spotkań ligowych jest coraz więcej. Tym bardziej, że do gry wróciły czołowe piłkarskie ligi z Premier League czy też Bundesliga na czele.

Należy mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Happy Hours” jest aktywna graczom u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna wyłącznie w następujące dni oraz godziny trwa w wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Większe wygrane o 14% w Fortunie

Warunki akcji promocyjnej „Happy Hours” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.30
  • dopuszczone są zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, ale i 'na żywo’.
Bonus na start w BetFan 2022

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma ekstra środki, a dokładnie mówiąc będzie mógł liczyć na większe wygrane o 14% i bez żadnego limitu co do ilości kuponów.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online na sam stary oferuje specjalna akcję promocyjną, a w której to typerzy mogą liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Jednak powyższe bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button