Bukmacher eWinner zwiększa wygrane o 14% na sporty wirtualne

Legalny bukmacher eWinner PL online zwiększa wygrane swoim graczom za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Wystarczy typować dowolne zdarzenia, aby liczyć na większe wygrane!!

Sporty wirtualne: Bonusy bukmacherskie od eWinner

Sporty wirtualne: Bonusy bukmacherskie od eWinner

Atut sportów wirtualnych na pewno jest taki, iż są dostępne one przez całą dobę. A dodatkowo w dosyć szybkim czasie można wygrać sporą gotówkę.

Na przeciw swoim użytkownikom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Wirtualne poniedziałki bez podatku”, która jest aktywna w każdy poniedziałek, aż do odwołania.

Większe wygrane w eWinner 2022:

W promocji „Wirtualne poniedziałki bez podatku” kwalifikują się jedynie kupony wielozdarzeniowem, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia z oferty na sporty witalne i zagrane za środki główne!

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza i to w dodatku powiększona o 14%! Dodatkowo na uwadze warto jest mieć, iż każdy z użytkowników ma prawo zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują wszystkim użytkownikom specjalną ofertę powitalną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bezpieczne 110 PLN na start w postaci bezpiecznego kuponu
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button