Bukmacher Fortuna nagradza typerów KSW 68. 20 000 PLN dla graczy

Już w najbliższą sobotę, tj. 19 marca czeka nas KSW 68. Na tą okazję każdy z graczy ma prawo wygrać ekstra kasę od bukmachera Fortuny, ponieważ pula nagród w promocji „Ekspert +” wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna

Owszem zabraknie największych gwiazd federacji KSW podczas najbliższej imprezy. Lecz z drugiej strony przed nami kilka fajnych starć, jak m.in. Parnasse vs Rutkowski, Pietrzak vs Romanowski, Janikowski vs Jakubiec, Kita vs Prasel.

Każdy typer KSW ma prawo liczyć na wygraną nawet 20 000 PLN w promocji „Ekspert +” dostępnej wyłącznie u bukmachera www.eFortuna.pl. A ta akcja jest dostępna użytkownikom do 19 marca do godziny 19:00.

Extra kasa na KSW 68. Bonus do 20 000 PLN

Zadaniem graczy w ramach akcji promocyjnej „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące starcia:

  • Trzyciński – Tomasik
  • Kacprzak – Santiago
  • Kijańczuk – Kouadja
  • Odzimkowski – Quinn
  • Kaczmarczyk – Domin
  • Kita – Prasel
  • Janikowski – Jakubiec
  • Pietrzak – Romanowski
  • Parnasse – Rutkowski
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba wiedzieć, że gracz na każdy z powyższych walk musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ/Punkty/Poddanie, które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na extra kasę. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN. Za otrzymane środki typerzy będą mogli obstawiać mecze.

Kod promocyjny w Fortunie:

Wszyscy nowy użytkownicy, którzy założą konto u legalnego bukmachera eFortuna PL i wpiszą kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym automatycznie dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Już za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN bez wpłaty własnej! W dodatku pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu drugiego depozytu typer otrzyma jej równowartość do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button