Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane do 50 %

Bukmacher Fortuna zwiększa do 31 grudnia wygrane swoim graczom. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO, aby liczyć na większe wygrane. Wygrana może zostać zwiększona nawet do 50%.

Fortuna bonusy dla graczy 2020

Fortuna bonusy dla graczy 2020

Promocja „AKO Bonusy prematch” skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać. Jednak trzeba pamiętać, że promocja trwa do 31 grudnia do godz. 23:59.

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Po czym trzeba dodać bonus do swojego kuponu.

betfan darmowy kod promocyjny

Na zakładzie promocyjnym mogą znakować się dowolne zakłady z oferty bukmachera Fortuna. Bowiem typy mogą pochodzić JEDYNIE z oferty przedmeczowe.

Stawka każdego zakładu promocyjnego jest dowolna. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń znajdujących się na zakładzie. Gracz maksymalnie może liczyć na 50% większą wygraną:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

W ramach tej promocji każdy gracz zmoże zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Darmowy bonus na start

Nowi gracze legalnego bukmachera Fortuna mogą liczyć na ciekawe bonusy powitalne, w których to na start można otrzymać chociażby: freebet bez depozytu o wartości 20 PLN. Chcąc mieć te środki wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus wysokości depozytu, a najwięcej na jego konto może trafić nawet do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy kupon u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast jeśli los nie był taki łaskaw i będzie to przegrany kupon bukmacher Fortuna dokona zwrotu całej stawki do 100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button