Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Pewne 150 PLN dla graczy

Bukmacher STS online z okazji spotkań w fazach grupowych Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy zmniejsza przegrane graczom. Na konto typera może wpaść nawet premia o łącznej wartości 150 PLN.

Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od bukmachera STS

Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od bukmachera STS

Warto jest dodać, że w najbliższym dniach czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Inter – Bayern Monachium, Napoli – Liverpool, Barcelona – Pilzno, czy też Villareal – Lech Poznań.

Natomiast bukmacher STS w swojej ofercie ma akcję „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary”. Jednak koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna do 8 września do godziny 23:59.

150 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary” jest zagranie kupony SOLO lub AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy
  • typy z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50
Bonus na start w BetFan 2022

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Jednak w przypadku, gdy faworyci zawiodą bukmacher STS dokona zwrotu wartości 15% stawki KAŻDEGO kuponu do 50 PLN. Na przestrzeni całej akcji promocyjnej może być to nawet 150 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online w najnowszy pakiecie powitalnym nagradzają graczami bonusami. Za każdą z trzech wpłat użytkownik otrzyma extra środki o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Poza tym każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Dodać trzeba, że powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W STS kod promocyjny wpisujemy tylko przy rejestracji nowego konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button