Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy darmowym bonusami za obstawienie meczy. Wystarczy typować zakłady AKO, aby otrzymać extra środki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Pewna gotówka za obstawienie meczy w STS

Pewna gotówka za obstawienie meczy w STS

Oferty bukmacherów obecnie trzeba podkreślić,że sa bardzo bogate, ponieważ rozgrywane są pojedynki praktycznie w każdej dyscyplinie. W dodatku na parkiety wrócili siatkarze, czy też koszykarze.

Natomiast bukmacher STS nagradza każdego ze swoich graczy darmowymi bonusami za obstawienie mecz. Typerzy codziennie mogą otrzymać nawet 20 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe 20 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

W ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale typy co ważne mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. Ważne jest, że kupon musi zostać zawarty oraz rozliczony w tym samym dniu.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli w czasie jednej doby, gracz zagra kupony za minimum 100 PLN, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS extra premię o wartości 20 PLN. Dodać warto jest, że nie ma znaczenia, jak zakłady bukmacherskie zostały rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze mogą zgarnąć extra środki już na sam start. Darmowe 29 PLN trafi na konto graczy za dokonanie rejestracji i to bez wpłaty własnej.

Użytkownik, który zdecyduje się dokonać swojego pierwszego depozytu otrzyma premię równowartości wpłaty. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto gracza to 1200 PLN. Jednak na uwadze warto jest mieć to, że gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button