Darmowe bonusy za obstawienie meczy w Betclic. Pewne 200 PLN dla typerów

Wraz z początkiem Nowego Roku bukmacher Betlic nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy. Wystarczy typować dowolne mecze, aby poza wygraną gotówkę liczyć na dodatkową gotówkę. Łącznie na konto typera może trafić nawet 200 PLN.

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

200 PLN za obstawienie meczy od Betclic

W ramach promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” można typować dowolne rozgrywki. A jest na pewno co typować, ponieważ oferta bukmachera Betclic jest bogata, a poza tym regularnie są rozgrywane mecze w większości dyscyplin.

A każdy gracz może liczyć na dodatkową gotówkę za obstawienie meczy. Wystarczy zapisać się do promocji „Odbierz dary. Nawet 200 PLN” u bukmachera www.Betclic.pl, która jest dostępna na stronie 6 do 9 stycznia do godziny 23:59.

Bonusy za obstawienie meczy od Betclic

Zadaniem graczy w promocji „Odbierz dary” jest obstawienie kuponów wielozdarzeniowych, na których to muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz LIVE z dowolnych dyscyplin.

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 3.00, zaś stawka minimalna wynosić mus co najmniej 20 PLN.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Im więcej zagranych kuponów spełniające powyższe warunki promocji okaże się wygrane to użytkownik otrzyma dodatkową kasę:

  • 3 kupony – bonus 40 PLN
  • 5 kuponów – bonus 80 PLN
  • 10 kuponów – bonus 200 PLN

Nagrody na kontach typerów znajdą się najpóźniej do 11 stycznia do godziny 17:00.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to użytkownicy mogą liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 550 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy koniecznie wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button