Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN od TotalBet oraz premia do 5000 złotych na start!

Wyjątkową ofertę powitalną oferuje nowym graczom bukmacher TotalBet. Już na sam start gracze mogą otrzymać darmowe środki o wartości 20 PLN. Chcąc otrzymać taką premię wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta.

Freebet bez depozytu na start

Freebet bez depozytu na start

Promocja „20 + 20” skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.Totalbet.pl. Proces rejestracyjny zajmie każdemu graczowi kilka minut w dodatku bez wychodzenia z domu!

Podczas zakładania konta gracz musi podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko oraz login i hasło.

Warto jest mieć na uwadze, że nie jest wymagane wpisanie kodu promocyjnego. Poza tym gracz nie musi dokonywać nawet minimalnej wpłaty.

Premia o wartości 20 PLN znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że użytkownik przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych!

Freebet za darmo od TotalBet:

Kolejne cztery bonusy, ale już o wartości 5 złotych każdy pojawi się na koncie gracza po tym jak typer spełni następujące czynności:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 5000 PLN za pierwszy depozyt na start.

Każdy nowy użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na premię za dokonanie depozytu. Jej wysokość uzależniona jest jedynie od wysokości pierwszej wpłaty.

Na koncie gracza może znaleźć się maksymalny bonus o wartości 5000 PLN. Trzeba podkreślić, że jest to największy bonus powitalny w Polsce.

Bukmacher TotalBet charakteryzuje się szerokim wyborem zakładów z każdej dyscypliny. Dodatkowo gracze mogą skorzystać z darmowych transmisji spotkań online!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button