Darmowy bonus na E-sport od Fortuny. 25 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną na Esport przygotował bukmacher eFortuna online. Każdy użytkownik może liczyć na darmowy bonus za obstawienie meczy z tej dyscyplin. Istotną sprawą w tym wszystkim jest to, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

E-Sport bonus dla każdego gracza

E-Sport bonus dla każdego gracza

Skorzystać z promocji „E-sportowy pewniak” może każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59 zagrać minimum trzy kupony za co najmniej 10 złotych, na których to będą same zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport.

Bukmacher eFortuna w ramach tej akcji kwalifikuje kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Nie da się ukryć, że podczas najbliższych dni zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak m.in. Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

eFortuna bonus na E-sport

Użytkownik, który zagra minimum trzy zakłady które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus i to niezależenie do tego, jak one zostały rozliczone. Wysokość premii przyznawana jest w następujący sposób:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna w swojej ofercie posiada pakiet powitalny, a w nim każdy gracz może otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Te bonusy będą aktywne pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to możliwa, aby je wpisać.

Warto jest nadmienić, że obecnie gracze mogą wyłącznie obstawiać przez internet. Powód tego jest bardo prosty, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button