Darmowy kod promocyjny na start u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic Polska oferuje swoim graczom na początek Cashback i to nawet do 500 PLN. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego operatora to jest to dobra okazja, żeby je założyć.

Zwrot stawki za przegrany kupon nawet do 500 PLN

Zwrot stawki za przegrany kupon nawet do 500 PLN

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic jest legalnym operatorem w Polsce, który posiada zgodę Ministerstwa Finansów.

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Bukmacher BetClic oferuje na start Caschback, czyli pierwszy zakład po rejestracji jest bez ryzyka. Jeżeli okaże się wygrany to bukmacher przyzna całą stawkę, w razie przegranej będzie to zwrot stawki.

Warunki tej promocji są proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty, bowiem wystarczy podać tam swoje podstaw dane, jak imię i nazwisko czy też login.

Jednak nie można zapominać, żeby podczas rejestracji wpisać w Betclic kod promocyjny: KOD500. To sprawi, że opcja Cashbacku będzie aktywowana.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Natomiast w przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany bukmacher przyzna całą stawkę.

Bukmacher BetClic oferta dla graczy:

Mimo, że ten bukmacher dopiero rozpoczyna swoją działalność w Polsce to jego ofert za równo przedmeczową jak i na żywo jest bogata. Poza tym nie można narzekać na brak promocji i bonusów, które ten operator oferuje swoim graczom.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z BetClic TV, gdzie można oglądać w pełni za darmo i online wydarzenia sportowe.

Dodatkowo dostępna jest graczom aplikacja mobilna tego operatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button