Etoto Polski legalny bukmacher internetowy

Przeglądając oferty powitalne dla nowych graczy oferowane przez bukmacherów legalnie działających na polskim rynku w oczy rzucają się oczywiście te, które oferują największe kwoty. Bardzo dobrze w tym odniesieniu wypada między innymi Etoto, który nowych klientów do rejestracji konta na swej platformie zachęca promocją pozwalającą otrzymać w sumie nawet 1040 złotych.

etoto bonusy za darmo
Polski legalny bukmacher internetowy Etoto

W Etoto bonusy na kwotę nawet 1040 PLN!

Wprawdzie nie otrzymujemy takiej kwoty od razu, bonus jest bowiem przyznawany w transzach jako nagroda za spełnienie poszczególnych etapów, z których pierwszym i najważniejszym jest oczywiście sama rejestracja u bukmachera na www.etoto.pl (tutaj otrzymujemy freebet 20 złotych), kolejnym pierwsza wpłata (tu możemy dostać do 100 złotych) i druga wpłata (gdzie z kolei otrzymujemy 100% wpłaty aż do 900 złotych plus dodatkowo kolejny freebet 20 złotych).

Ogólnie rzecz biorąc spełnić kryteria w Etoto do otrzymania maksymalnej wysokości bonusu jest dosyć łatwo, stąd oferta powitalna bukmachera Etoto wypada naprawdę atrakcyjnie na tle ofert prezentowanych przez konkurencyjne podmioty jak LVbet czy Betclic.pl. No dobrze, ktoś mógłby powiedzieć, że wysokość bonusu to nie wszystko bo liczą się jeszcze warunki jakie trzeba spełnić żeby go obrócić, czyli uczynić dostępnym do wypłaty.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Etoto obrót darmowym bonusem

Tutaj również jest całkiem nieźle gdyż wystarczy obrócić kwotą depozytu oraz bonusu 4 razy po minimalnym kursie 2,20. Obrót można wykonać grając pojedyncze mecze (single) co spodoba się graczom dążącym do minimalizacji ryzyka poprzez ograniczenie pozycji na kuponie, jak i grać można również systemem ako (2 i więcej spotkań na kuponie), o ile łączny kurs kuponu wyniesie przynajmniej 2,20 a kurs zdarzeń występujących na kuponie będzie wynosił przynajmniej 1,30.

Jak zatem widać, obrót można wykonać na różne sposoby i zarówno zwolennicy singli jak i miłośnicy akumulatorów znajdą tu pole do popisu a mając na uwadze jak wiele jest do zyskania (przypomnijmy – do 1040 złotych od bukmachera) warto poświęcić chwilę na przygotowanie odpowiedniej strategii gry.

Polski legalny bukmacher Etoto to oprócz atrakcyjnych bonusów i darmowych promocji także świetna oferta na zakłady z piłki nożnej, tenisa czy też esportu. Etoto znany jest także z wysokich kursów, które w porównaniu do Betclic czy LVbet są bardzo atrakcyjne.

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher 2019, ranking bukmacherów online w Polsce. Zakłady bukmacherskie, opisy, recenzje, promocje i bonusy bez depozytów.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button