Extra 50 PLN za obstawienie meczy z europejskich pucharów w STS

W związku z spotkaniami w europejskich pucharach w piłce nożnej każdy z graczy może liczyć na mniejsze przegrane. Każdy z typerów może liczyć na zwrot stawki za każdy przegrany kupon.

Cashback STS. Jak dostać nawet 50 zł?

Cashback STS. Jak dostać nawet 50 zł?

O awans do kolejnych rund eliminacji w europejskich pucharach będą rywalizować również nasze zespoły. A przed nami takie takie potyczki, jak m.in. Karabag – Lech Poznań, Cluj – Pyunik, Akademia Pandev – Lechia Gdańsk, czy też Reykjavik – Pogoń Szczecin.

Z okazji spotkań rewanżowych w europejskich puchach legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 12 do 14 lipca do godziny 23:59.

Jednak chcąc skorzystać z tej oferty to gracz musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

50 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej
  • kurs nie mniejszy niż 1.50
Bonus na start w BetFan 2022

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji typer otrzyma zwrot od bukmachera STS o wartości 15% stawki. Łącznie może ona wynieść nawet 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na bonus za KAŻDĄ z trzech pierwszy wpłat. Łączna wartość, jaką może otrzymać użytkownik to nawet 1500 PLN.

A to nie wszystko! Ponieważ wszystkie pierwsze kupony zarówno z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych są objęte Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy trzeba aktywować, ale dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button