Fortuna nagradza typerów za obstawienie meczy od Fortuny

To już tradycja, że na przełomie roku odbywa się Turniej Czterech Skoczni, który ma miejsce w najbliższych dniach. A z tej okazji bukmacher eFortuna online rozdaje darmowe gotówki wszystkim swoim typerom i to bez najmniejszego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

4 Skoki Po Bonus w Fortunie

4 Skoki Po Bonus w Fortunie

A niewątpliwie trzeba powiedzieć śmiało, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z 70. Turniejem Czterech Skoczni. My na pewno liczymy na dobre występy chociażby Stocha, lecz z drugiej strony dyspozycja naszych rodaków nie jest najlepsza.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus”. Na uwadze warto jest mieć również fakt, że ta akcja jest aktywna wyłącznie w dniach 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

Turniej Czterech Skoczni: Bonusy dla graczy

Warunki promocji „4 Skoki Po Bonus”, aby otrzymać darmową kasę są niezwykle proste. Wystarczy zagrać kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to muszą znajdować się same mecze z oferty LIVE na Turniej Czterech Skoczni.

To sprawi, że gracz będzie mógł liczyć na extra kasę:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Niezwykle ważne w tym wszystkim jest to, że nie ma znaczenia, jak zakład zostanie rozliczony! Gracz i tak otrzyma dodatkową premię.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie 2022?

Legalny bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich graczy ekstra bonusami na sam start. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLIONE w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować niżej podane bonusy.

Za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN za samą rejestracji i to bez depozytu. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. Natomiast użytkownik który dokona drugiego depozytu otrzyma jej premię równowartości, aż do 2100 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button