French Open 2022: Extra 100 PLN od eWinner

W związku z turniejem French Open legalny bukmacher eWinner PL przygotował graczom specjalną akcję promocyjną, w której to gracza za przegrane kupony mogą liczyć na mniejsze przegrane.

eWinner zmniejsza przegrane graczom na French Open

eWinner zmniejsza przegrane graczom na French Open

Na brak spotkań podczas French Open na pewno nie można narzekać, ponieważ mecze toczą siec ały czas.D o tego możemy oglądać najlepszych zawodników w tym naszych rodaków z Igą Światek na czele.

Dodatkowo bukmacher eWinner przygotował limitowaną ofertę promocyjną „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, w której każdy z graczy może liczyć na mniejsze przegrane. A ta akcja składa się z dwóch etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59.

Lecz chcąc skorzystać z tej oferty promocyjnej koniecznie trzeba do niej dołączyć. A dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 100 PLN na zakłady bukmacherskie

Bukmacher eWinner PL w promocji „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” kwalifikuje zakłady AKO zagrane za kwotę równą 99 PLN. Dodatkowo na kupnie promocyjnym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia, ale wszystkie pochodzić muszą z French Open.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku przegranej użytkownik w każdym okresie rozliczeniowym będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Łącznie wszyscy użytkownicy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej otrzymać mogą nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny na start, w którym to każdy z graczy może liczyć na extra bonusy:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • premia za drugi depozyt do 500 PLN

Jednak chcąc dokonać aktywacji powyższych bonusów gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Rejestracja w eWinner jest prosta i bardzo szybka. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button