Gdzie najlepsze promocje bukmacherskie?

Kibice sportowi coraz częściej próbują swoich sił w typowaniu wyników meczy oraz walk i innych wydarzeń sportowych. Jest to szansa na sprawdzenie swojego doświadczenia w danej dyscyplinie oraz dostarczenie sobie rozrywki. Ponad to, takie zakłady są możliwością zdobycia zysku – im większa jest obstawiona kwota, tym wygrana korzystniejsza. Nie trzeba jednak w jednej chwili stawiać na wygrany mecz całych oszczędności. Można mądrze połączyć zabawę, emocję i chęć wygrania dodatkowych pieniędzy poprzez szukanie ciekawych promocji bukmacherskich.

promocje bukmacherskie
Który bukmacher oferuje najlepsze promocje bukmacherskie

Popularne promocje bukmacherskie

Najczęstszą i najprostszą promocją, którą oferują bukmacherzy jest bonus za założenie nowego konta użytkownika. Zazwyczaj taka promocja startowa ma na celu przyciągnięcie graczy właśnie na ten portal. Obecnie firm bukmacherskich w Polsce jest coraz więcej, stąd chęć pozyskania klientów za pomocą prezentu powitalnego.

„Zawsze korzystam z promocji bukmacherskich bo skoro bukmacher daje coś za darmo to dlaczego miałbym z tego nie korzystać? Zwykle i tak nie udami się wypłacić bo cześciej przegrywam niż wygrywam” – typer z betonline.net.pl

Daje to możliwość obstawienia kilku zakładów, które nie niosą za sobą ryzyka w postaci straty pieniędzy. Inną promocją bukmacherską, którą można upolować, jest bonus do pierwszego doładowania konta. Tutaj trzeba dokładnie przyjrzeć się warunkom, ponieważ często bukmacherzy wprowadzają ograniczenia dotyczące wysokości promocji albo warunków jej wykorzystania.

Każdy legalny bukmacher oferuje jakieś promocje bukmacherskie. Etoto bardzo wysoki bonus od wpłaty, Fortuna bonus od wpłaty + darmowy zakład, LVbet bonus od wpłaty itp.

Zwykle doładowanie jest podwajane, do pewnej kwoty, która jest górną granicą, np. 1000 zł. Obecnie najlepse warunki bonusów ma Etoto i Fortuna. Dodatkowo taki bonus może zostać wykorzystany na przykład tylko na wydarzenia, gdzie kurs wynosi powyżej 2.00. 

Te dwa powyższe bonusy są oferowane w różnych konfiguracjach na większości portali bukmacherskich. Czasami warto jednak poszukać bardziej ciekawych promocji bukmacherskich. Zdarza się, że bukmacher bonusuje najaktywniejszych graczy albo tych klientów, który najtrafniej obstawiają swoje kupony.

Wszystkie promocje bukmacherskie są przydatne, żeby móc powiększyć swoją wygraną albo zapewnić sobie darmową rozrywkę, która jest bezstresowa, ponieważ nie ma możliwości straty swojego wpłaconego kapitału.

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher 2019, ranking bukmacherów online w Polsce. Zakłady bukmacherskie, opisy, recenzje, promocje i bonusy bez depozytów.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button