Gwarantowanej 50 PLN na Betgames od STS

Legalny bukmacher STS online w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskie ma gry karciane. A każdy typer korzystając z usługi Betgames może liczyć na mniejsze przegrane w promocji „Cashback do 50 PLN na Betgames”.

Legalne gry karciane w Polsce. 50 PLN Betgames od STS

Legalne gry karciane w Polsce. 50 PLN Betgames od STS

A śmiało trzeba powiedzieć, że gry karciane cieszą się sporą popularnością. Tym bardziej, że mogą pograć tam legalnie w takie gry, jak chociażby poker.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Cashback do 50 PLN na Betgames” koniecznie musi do niej się zapisać na stornie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna jest aktywna do 24 października do godziny 23:59.

Bonus dla graczy na Betgames:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu pojedynczego (tzw. SOLO) na który będzie wyłącznie zdarzenie z Betgames.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Za każdy zagrany kupon gracz otrzyma bonus w wysokości 20% stawki. Maksymalnie może on wynieść nawet 50 PLN. Warto przypomnieć że poker STS i inne gry karciane sa w Polsce legalne dzięki polskiemu bukmacherowi STS.

Kod promocyjny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertą powitalną, w której to na sam start można otrzymać:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.STS.pl. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button