Konkurs na nagrodami na FAME MMA 5. Pula nagród 5 000 PLN u bukmachera LvBet

W sobotę 26 października w ERGO Arenie na granicy Gdańska i Sopotu dojdzie do gali FAME MMA 5. Podczas tej imprezy dojdzie do takich starć jak chociażby Najman vs Witczak, Kubiak vs Godlewska, Malczyński vs Olejnik. Bukmacher LvBet przewidział konkurs dla swoich graczy, w których to nagrodzi dziesięciu typerów z najwyższym kursem całkowitym na tą galę.

FAME MMA: Najlepszy typer

FAME MMA: Najlepszy typer

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 26 października do godziny 20:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ni tez się zapisywać.

Podczas tej akcji bukmacher LvBet dopuszcza kupony, na których będą znajdować się typy z oferty przedmeczowej na gale FAME MMA 5. Jest z czego wybierać, ponieważ przed nami takie starcia jak chociażby Najman vs Witczak, Kubiak vs Godlewska, Malczyński vs Olejnik.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon promocyjny musi zostać zgrany za minimum 20 PLN.

Podczas tego konkursu nagrody trafią łącznie do dziesięciu graczy, których kurs łączny kuponu rozliczonego jako wygrany będzie najwyższy. Poza tym zagrany kupon musi spełniać powyższe warunki promocji.

Na pewno jest o o co walczyć, ponieważ pula nagród podczas tej akcji wynosi 5 000 PLN.

Dokładna tabela z podziałem na nagrody i miejsca przedstawia się następująco:

PozycjeBonus
1. Miejsce1500 PLN
2. Miejsce1000 PLN
3. Miejsce800 PLN
4. Miejsce500 PLN
5. Miejsce400 PLN
6. Miejsce300 PLN
7. Miejsce200 PLN
8. Miejsce150 PLN
9. Miejsce100 PLN
10. Miejsce50 PLN

Czy LvBet wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher LvBet oferuje nowym graczom pakiet startowy, gdzie to na sam początek gry u tego operator można liczyć na:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN

Chcąc aktywować te bonusy wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji kontra. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button