Konkurs „Wielka Gra” u legalnego bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic przeprowadza konkurs wśród swoich graczy – „Wielka gra”. Podczas tej promocji wspomniany operator nagrodzi łącznie stu najlepszych typerów. Jest niewątpliwie o co walczyć, ponieważ do samego zwycięzcy trafi bonus o wartości 2000 PLN.

BetClic konkurs dla graczy

BetClic konkurs dla graczy

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Konkurs „Wielka gra” dostępny jest graczom w dniach od 18 do 27 października. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Ten konkurs polega na zbieraniu punktów, a wygra ta osoba, która zbędzie ich najwięcej. Punkty zdobywa się poprzez granie kuponów. W tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kupony AKO, z kursem łącznym minimum 2.00.

Na kuponie mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny.

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 1 PLN, ale z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

System punktowania przedstawia się następująco:

  • Kupon wygrany: 3 punkty za każdą wygraną złotówkę
  • Kupon przegrany: 1 punkt za każdą postawioną złotówkę

Nagrody trafią łącznie do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów podczas tego konkursu.

Tabela z nagrodami przestawia się następująco:

1. miejsce2000 zł Bonus
2. miejsce1700 zł Bonus
3. miejsce1300 zł Bonus
4. miejsce1000 zł Bonus
5. miejsce800 zł Bonus
6. miejsce600 zł Bonus
7. miejsce400 zł Bonus
8. miejsce350 zł Bonus
9. miejsce300 zł Bonus
10. do 20.200 zł Bonus
21. do 30.100 zł Bonus
31. do 50.75 zł Bonus
51. do 70.50 zł Bonus
71. do 100.25 zł Bonus

Bonusy znajdą się na kontach zwycięzców w dniu 28 października.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Nowi gracze bukmachera BetClic mogą liczyć pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że zakłady bukmacherskie BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie na konto gracza może trafić zwrot o wartości nawet 510 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button