KSW 50 darmowy bonus od bukmachera STS

Przed nami gala KSW 50, która będzie miała miejsce w Londynie. Z tej okazji bukmacher STS przewidział darmowy voucher o wartości 40 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną tego operatora, aby otrzymać darmowe środki na grę.

Darmowy voucher 40 PLN od STS na KSW 50

Darmowy voucher 40 PLN od STS na KSW 50

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warunki promocji są bardzo proste i nie ma tam żadnych haczyków. Wystarczy do soboty 14 września do godz. 23:59 pobrać aplikację mobilną. Można to zrobić jedynie ze strony bukmachera STS.pl . Po czym trzeba ją zainstalować. Te proces jest bardzo prosty w obsłudze i nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Ostatnim krokiem jest to chęć potwierdzenia vouchera. Trzeba zalogować się swoim loginem i hasłem u bukmachera STS, a następnie wejść w zakładkę „akcje i bonusy„.

To sprawi, że darmowy voucher o wartości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do niedzieli 15 września. Warto jest podkreślić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten bonus.

STS: Darmowy bonus bez depozytu

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus bez depozytu o wartości 29 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że do 48 godzin freebet znajdzie się na koncie gracza.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty. Gracz może otrzymać maksymalnie 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button