Który bukmacher lepszy? Forbet czy Milenium?

W Internecie znajdziemy wielu bukmacherów. Niektórzy są lepsi, niektórzy gorsi. Jak wybrać tego, który będzie najlepiej pasował do naszego stylu gry i zagwarantuje nam najlepsze bonusy? Przyjrzymy się dzisiaj bliżej bukmacherom forBET i Millenium i zdecydujemy, który z nich jest lepszy.

milenium czy forbet
Który Polski bukmacher internetowy jest lepszy? Forbet czy Milenium?

ForBET bukmacher online

forBET to jeden z polskich legalnych bukmacherów. Charakteryzuje się wysokimi kursami, według graczy są one nawet lepsze niż te oferowane przez bukmacherów takich jak Fortuna i LVBet, Kursy to jedna z najważniejszych cech bukmachera, gdyż im większe kursy tym lepsza potencjalna wygrana. Podobnie sprawa ma się z jego ofertą, która jest naprawdę atrakcyjna. Wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się o tym jakie dyscypliny i zakłady znajdziemy na stronie bukmachera. Na nowych graczy ForBet czeka promocja w postaci 1200 dodatkowych złotych za 3 pierwsze depozyty wpłacone na konto bukmachera.

Jest to jedna z największych tego typu promocji, którą znajdziemy w ofercie polskich bukmacherów. Strona internetowa bukmachera Forbet jest atrakcyjna i czytelna, nie ma żadnych problemów z zawieraniem kuponów. Równie wysoko oceniany jest support bukmachera, który zawsze służy pomocą, a czas oczekiwania na odpowiedź jest naprawdę niewielki. Niestety, jeśli chodzi o metody płatności to nie jest już tak słodko. Co prawda dostaniemy tu najbardziej popularne rodzaje wpłat takie jak DotPay, Tpay czy PayU, ale brakuje popularnych portfeli internetowych jak np. Skrill.

sts freebet za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ogólnie, ForBet prezentuje się naprawdę dobrze. Warto powierzyć mu swoje pieniądze, gdyż jest to bukmacher, który cały czas się rozwija i poprawia swoją ofertę. 

Milenium zakłady bukmacherskie

Bukmacher Milenium to jedna z legend polskiej bukmacherki. Działa na rynku już od długiego czasu i przez cały ten okres cieszy się ogromną popularnością. Oferta bukmachera jest niezwykle bogata, ale nieco gorzej wygląda sprawa kursów, które nie należą do najwyższych. Każdy nowy gracz otrzyma od bukmachera promocje w postaci 760 dodatkowych złotych od pierwszego depozytu, a także darmowy zakład o wartości 10 złotych. Tutaj niestety widać duży problem tego bukmachera, gdyż jest to obecnie jeden z najmniejszych bonusów powitalnych na rynku. W dalszym ciągu jest to jednak atrakcyjna promocja, z której warto skorzystać.

Dodatkowo, bukmacher ten posiada bardzo atrakcyjne promocje dla wszystkich swoich graczy, a są to bonusy do kuponów akumulowanych i Happy Hour, czyli możliwość gry bez 12% podatku. Obie te promocje znacząco wpływają na ocenę bukmachera i potrafią zniwelować straty związane z niezbyt wysokimi kursami. Sama strona internetowa bukmachera wydaje się nieco ciężka, ale jest czytelna i korzysta się z niej bez większych problemów. Równie wysoko oceniana jest obsługa klienta, od której bez problemu uzyskamy wszelkie potrzebne informacje na temat zasad funkcjonowania bukmachera. Podobnie jak w przypadku ForBet, metody wpłat u bukmachera Milenium są niewielkie.

Bukmacher Milenium jest już niestety cieniem samego siebie. Jego oferta dalej jest znakomita, ale widać, że nie nadąża za swoją konkurencją.

Decydując się na wybór bukmachera, pomiędzy tymi dwoma pozycjami, zdecydowanie lepszym wyborem okaże się ForBet. 

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher 2019, ranking bukmacherów online w Polsce. Zakłady bukmacherskie, opisy, recenzje, promocje i bonusy bez depozytów.

Legalni bukmacherzy online

Back to top button