Kupony bez podatku u bukmachera Betfan

Nie typujesz u bukmachera Betfan? Jak nie, to masz dobrą okazją do założenia konta u tego bukmachera. Ponieważ na start można otrzymać bonus nawet do 3000 PLN, a poza tym liczyć na większe wygrane o 20%.

Bonus do 3000 PLN na start u bukmachera BetFan

Bonus do 3000 PLN na start u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy nie posiadają konta u bukmachera Betfan, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej bukmachera Betfan. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko.

Jednak chcąc skorzystać z tej promocji należy wpisać kod promocji BETONLINE podczas rejestracji.

Bukmacher Betfan przyzna bonus w równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Łącznie promocji podlegają trzy pierwsze depozyty, a to wszystko sprawia, że można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Poza tym bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom.

Użytkownik, który zawrze kupon, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny nie będzie mniejszy niż 2.00 może liczyć na większą wygraną o 14%. Pod warunkiem ze kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Jednak to nie wszystko. Bukmacher Betfan zwiększy wygraną gracza o 20%. W tej akcji biorą udział kupony, na których znajdują się minimum cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 4.00.

Jednak co istotne limit kuponów na jednego użytkownika nie jest określony.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button