Legalny bukmacher Betclic Polska zmniejsza ryzyko przegranej

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom przygotował bukmacher Betcic. Wystarczy obstawiać piłkę nożną, aby w przypadku otrzymać zwrot całej stawki, aż do 40 PLN.

Bonusy bukmacherskie na weekend

Bonusy bukmacherskie na weekend

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do rozgrywek ligowych. I przez nami mecze we wszystkich najmocniejszych ligach, czyli. Premier League, Serie A, LaLiga, Bundesliga. Poza tym czekają nas mecze w PKO Ekstraklasie.

Na przeciw swoim typerom wychodzi bukmacher Betclic Polska i oferuje on promocję „Pewny zakład. Zwracamy do 40 PLN”, która dostępna jest do 22 listopada do godziny godz. 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Zwrot całej stawki za przegrany kupon:

W ramach oferty promocyjnej „Pewny zakład. Zwracamy do 40 PLN” dostępne są wyłącznie zakłady AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo z piłki nożnej
  • minimum pięć typów na kuponie, a kurs całkowity nie może być mniejszy niż 5.00
  • wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 22 listopada do godziny godz. 23:59
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki promocji i był na nim jeden błąd otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska:

Bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci Cashbacku. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład będzie bezpieczny. Jeśli się okaże przegrany to typer otrzyma zwrot całej stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button