LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony z tenisa

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14% na wszystkie kupony, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju tenisowego w Waszyngtonie.

O 14% większe wygrane u bukmachera LvBet

O 14% większe wygrane u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowanej konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że promocja trwa od 29 lipca do 4 sierpnia.

Jedynie w tych dniach można zagrać kupon, singiel bądź ako. Jednak mogą na nich znajdywać się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie. Zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Warto jest wiedzieć, że każdy gracz w ramach ej akcji można grać dowolną ilość kuponów.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone zawarte za środki bonusowe i zagrane systemem.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji oraz jego kupon został rozliczny jako wygrany może liczyć automatycznie na większą wygraną o 14%.

LvBet bonus na start:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bon na start nowym graczom. Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo gracz, który dokona dwóch pierwszych wpłat może liczyć na dodatkowo bonusy, gdzie łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button