LvBet zwiększa wygrane o 14% na tenis.

Podczas najbliższego tygodnia będzie rozgrywany turniej WTA w Lyonie. Z tej okazji bukmacher LvBet przygotował promocję graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać dowolny zakład z aplikacji mobilnej, aby liczyć na większą wygraną.

Kupony z aplikacji mobilnej

Kupony z aplikacji mobilnej

Akcja skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Oferta promocyjna dostępna jest typerom w dniach od 2 do 8 marca. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani zapisywać.

W promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady zawarte poprzez aplikację mobilną bukmachera LvBet, na którym będą znajdować się same zdarzenia z turnieju WTA w Lyonie.

W tej imprezie dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak chociażby Kenin vs Diatchenko, Kawa vs Van Uytvanck, Paquet vs Mladenovic.

Gracz ma prawo zagrać kupon:

  • SOLO
  • AKO
betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Dostępne są zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

W ramach tej akcji każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość zakładów. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz może liczyć automatycznie o 14% na większą wygraną pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany.

Bonus bez depozytu od LvBet:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta w LVbet online otrzyma za darmo 20 złotych do wykorzystania bukmacherskie. Chcąc otrzymać tą kwotę wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” i to bez dokonywania depozytu.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty typer otrzyma bonus równowartości depozytu, która może wnieść maksymalnie nawet 1000 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button