Nagrody dla aktywnych typerów piłkarskich od bukmachera Fortuna

Wielkimi krokami zbliża się weekend. Tym samym przed nami seria spotkań w najmocniejszy ligach piłkarskich. W związku z tym bukmacherzy Fortuna przeprowadza promocję wśród swoich graczy, w której to nagrodzi dwudziestu najlepszych typerów.

Promocja „Piłkarski TOP20” u bukmachera Fortuna

Promocja „Piłkarski TOP20” u bukmachera Fortuna

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje w dniach od 23 do 25 sierpnia, a chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Jest o co walczyć, ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dwudziestu najlepszych typerów, którzy na przestrzeni trwania promocji dokonują największy obrotów piłkarski! Podział nagród wygląda następująco:

MiejsceNagroda
1-5 miejsce bonus gotówkowy 500 PLN
6-10 miejsca karty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 300 PLN
11-15 miejsce karty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 200 PLN
16 – 20 miejsce karty przedpłacona do sieci sklepów Empik o wartości 100 PLN

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej tego bukmachera.

W tym konkursie biorą udział kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI, na których znajdują się zdarzenia z oferty przedmeczowej bądź LIVE.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji dopuszcza zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Warunek konieczny jest to zagranie co najmniej trzech kuponów w ramach promocji, na którym musi obowiązkowo znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty piłki nożnej.

bonus bez wpłaty w sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Ponieważ oferta piłkarska jest bogata, a do tego zmagania rozpoczeły już najmocniejsze ligi europejskie w tym angielska Premier League.

Fortuna bonus bez depozytu:

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy bonus bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta,a w zamian bukmacher przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu typerzy mogą liczyć na kolejne bonusy: zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button