Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Co tydzień w puli 35 000 PLN.

Bardzo ciekawą ofertę promocyjną każdemu graczowi posiada bukmacher STS. Wszyscy typerzy ci tydzień mogą otrzymać darmowe środki środki za obstawienie meczy, ponieważ pula nagród wynosi 35 000 PLN.

Typuj i zgarniaj bonusy

Typuj w STS i zgarniaj bonusy

Można powiedzieć, że obstawienie meczy u bukmacherów znowu staje się coraz bardziej popularne. Wynika to z tego, że coraz więcej zdarzeń jest do obstawienie. W miniony weekend ruszyła niemiecka Bundesliga. W najbliższy weeekend piłkarze w Czechach. A nam pozostało już odliczanie do rozpoczenia zmagań w PKO Ekstreaklasie.

Natomiast bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy w ramach oferty „Obstawiaj i wygrywaj”. Typerzy w tej ofercie oprócz wygranej mogą podzielić pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 35 000 PLN.

Wspomniana wyżej oferta trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty pamiętaj, że musisz się koniecznie do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie je się na konto na www.STS.pl. Kolejnym czynnikiem jest kliknięcie w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce oferty „Obstawiaj i wygrywaj”.

Bonus dla graczy za typowanie meczy

W ramach akcji „Obstawiaj i wygrywaj” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO zagrane za minimum 15 PLN, na których musi znajdować się dokładnie cztery typy.

Gracze mają szerokie pole do popisu, ponieważ w tej ofercie kwalifikują się zdarzenia z każdej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej ofercie, czyli m.in. z piłki nożnej, tenisa czy też Esportu.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejnym atutem niewątpliwie tej oferty to fakt, że na zakładzie mogą być zarówno typy z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Trzeba mieć wyłącznie na uwadze fakt, że kurs nie zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.50.

Pula nagród na tą ofertą wynosi 35 000 PLN i wynosi ona tyle samo w każdym okresie rozliczeniowym. Ta kwota co tydzień zostanie podzielona pomiędzy graczami, których zakłady zostały rozliczony, jako wygrane.

Bonus bez depozytu w STS

Gracze, którzy rozpoczną swoją przygodę u bukmachera STS i wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na start otrzymają bonus bez depozytu o wartości 29 PLN. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejne premię może liczyć gracz pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty. Wówczas otrzyma on bonusu równowartości dokonanego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 1200 PLN.

Warto jest jednak podkreślić, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada chociażby Betganes, czyli legalne gry karciane. Użytkownicy mogą legalnie grać chociażby tam info na prawdziwe pieniądze w pokera online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button