Obstawiaj i wygrywaj więcej w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich typerów za obstawienie KSW 62. Na konto każdemu użytkownika może trafić ekstra premia. Bowiem pula nagród do podziału wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62

20 000 PLN za graczy za typowanie KSW 62

Trzeba powiedzieć, że emocji podczas KSW 62 nie powinno zabraknąć, ponieważ przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, gdyż dojdzie do takich rywalizacji, jak Szymon Kołecki vs Akop Szostak, Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski, Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje promocję „Ekspert + MMA – KSW”, która jest aktywna typerom do 17 lipca do godziny 20:00.

20 000 PLN na KSW 62:

Bukmacher eFortuna online w ramach wspomnianej oferty dopuszczona wyłącznie kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe. Na każdym rodzaju kuponu muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 62.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Gracz na uwadze musi mieć fakt, że można oddać wyłącznie typy w formacie KKO/TKO/DSQ lub na punkty lub poddanie pochodzące na zwycięstwo jednego z zawodników.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali starcia to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra premię. Bowiem typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w eFortunie PL:

Bukmacher eFortuna online na sam początek oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra kasę. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Już za samą rejestrację typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnego depozytu, za dokonanie wpłaty do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button