Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej u bukmachera STS

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS za obstawienie meczy z europejskich pucharów. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na ekstra środki.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy od STS

Bonus dla graczy za obstawienie meczy od STS

Na samym wstępie warto jest dodać, że podczas najbliższych eliminacji będziemy mogli oglądać występy naszych zespołów, tj. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

W związku z tym każdy z graczy ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Ekstra kasa na puchary”, która jest ona aktywna do 19 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej ofery koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

100 PLN za obstawienie meczy od STS

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów.

betclic online w polsce
Betclic PL oferuje graczom nowy bonus do 550 PLN

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50. Aplikacja STS także jest brana pod uwagę.

Jeśli zagrany przez typera zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, a poza tym otrzyma premię w wysokości 100% stawki kuponu do 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to na konto typera może trafić nawet 1229 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 PLN za założenie konta oraz premię równowartości depozytu do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button