Obstawiaj PKO Ekstraklasę i zgarniaj bonusy. Do 100 PLN dla graczy

No i czas na ostatnie spotkania sezonu 2019/20 w piłce nożnej. Bukmacher STS z tej okazji przygotował specjalną ofertę promocyjną „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN”, w której gracza poza wygraną gotówkę będą mogli otrzymać dodatkowe środki.

Bonus na 37 kolejkę PKO Ekstraklasy

Bonus na 37 kolejkę PKO Ekstraklasy

Śmiało można powiedzieć, że w ostatniej kolejce zapowiada się bardzo ciekawie rywalizacja o drugie miejsce. Bowiem o tytuł wicemistrza Polski walczyć będą ekipy Lecha i Piasta. W lepszej sytuacji znajduje się Lech, ale śmiało można powiedzieć, że Piast nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Bukmacher STS na tą okazję przygotował wszystkim swoim użytkownikom specjalną ofertą promocyjną, w której to typerzy poza wygraną gotówką otrzymają dodatkowe środki.

Pod uwagę natomiast trzeba wziąć fakt, że obowiązkowo gracze muszą się zapisać do akcji „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN” jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Typuj i wygrywaj więcej w STS:

Bukmacher STS w ramach oferty specjalnej „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN” kwalifikuje wyłącznie zakłady SOLO zawarte za co najmniej 10 PLN.

Jednak istotnym aspektem tej promocji jest fakt, że na kuponie ma prawo znajdować się wyłącznie typ na dokładny wynik dowolnego pojedynku z trzydziestej szóstej kolejki PKO Ekstraklasy. W dodatku musi on być z oferty przedmeczowej.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Twój zakład okazał się wygrany? Jak tak to super. Bowiem poza wygraną gotówkę na Twoje konto trafi bonus równowartości stawki kuponu. Maksymalna wartość, jaka może trafić do typera to 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS. Kod bonusowy na start:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe środki nawet o wartości 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premia równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Należy pamiętać, że chcąc skorzystać z powyższych bonusów gracz obowiązkowo musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Poza tym warto mieć na uwadze, że wspomniany operator nagradza graczy darmowymi bonusami za obstawianie meczy. Wszyscy użytkownicy co tydzień mogą zgarniać darmowe środki, bowiem pula nagród w akcji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wynosi, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button