Pewne 100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

Już dzisiejszego wieczoru, tj. 4 września odbędzie się kolejna gala mieszanych sztuk walk – KSW 63. Z tej okazji bukmacher eFortuna online przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na extra 100 PLN.

KSW 63: Bonus dla graczy od bukmachera eFortuna

KSW 63: Bonus dla graczy od bukmachera eFortuna

Trzeba powiedzieć śmiało, że na pewno emocji podczas KSW 63 nie powinno brakować, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na KSW 63”, która aktywna jest wyłącznie w dniu 4 września.

100 PLN na KSW 63

Warunki promocji „Bezpiecznik na KSW 63” są niezwykle proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 100 PLN, na którym muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 63.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej cała wygrana trafi na konto typera. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma bonus o wartości 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać:

  • 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanie depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 110 PLN

Powyższe bonusy będą aktywna graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button