Pewne 20 PLN dla wszystkich typerów na UFC 249 u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na galę UFC 249. Typer, który zagra zakład i okaże się on przegrany otrzyma zwrot stawki.

Bonus na UFC 249 dla typerów

Bonus na UFC 249 dla typerów

Nie da się ukryć, że na galę UFC 249 czeka ogromną ilość fanów. Wynika to z tego, że na przestrzeni ostatnich tygodni Świat sportu praktycznie nie istniał.

Zawodnicy wracają do walk, ale i bukmacher eFortuna oferuje specjalną ofertę swoim graczom, w której to typerzy mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakład.

Promocja „Bezpiecznik na UFC 249” dostępna jest graczom do 10 marca. Co warto jest mieć na uwadze to swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

UFC 249. Bonus dla graczy

Promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład AKO lub MAXIKOMBI, na którym koniecznie musi znajdować się minimum jeden typ z gali UFC 249.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby, takie walki jak Carrione vs Pettis. Poza tym swoje walki stoczą jeszcze, m.in. Ngannor czy Jacksonville.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z innych dyscyplin. Wymagane jest to, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej. Jednak muszą one zostać rozliczone do 10 maja do godziny 23:59.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Natomiast ten zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe nie jest brany pod uwagę w tej ofercie.

Kupon okazał się wygrany super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W przypadku przegranej gracz może liczyć na bonus o wartości 20 PLN.

Kod bonusowy w eFortunie 2020

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet startowy, w którym to na start można otrzymać bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN. Gracz za te środki będzie mógł obstawiać mecze.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona on swojego pierwszego depozytu. Wówczas gracz otrzyma bonus równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN. Dodatkowo typer będzie mógł skorzystać z Cashbacka na pierwszy zakład, aż do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne ->> BETONLINE w czasie zakładania konta. Nie można zapomnieć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później użytkownik okazji, aby wpisać te hasło nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button