Pewne bonusy od bukmachera STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pula nagród 25 000 PLN.

Bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na zmagania w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Wystarczy poprawnie wytypować tylko jeden mecz, aby oprócz wygranej gotówkibbb otrzymać extra środki. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 25 000 PLN.

25 000 PLN na europejskie puchary u bukmachera STS

25 000 PLN na europejskie puchary u bukmachera STS

Trzeba powiedzieć, że emocji w ostatniej kolejce piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy na pewno nie będzie brakować. Tym bardziej, że są drużyny, które walczą cały czas o awans do kolejnej rundy. A przed nami takie starcia, jak m.in. Real Madryt vs Moenchengladbach, Lipsk vs Manchester United, Barcelona vs Juventus.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty „25 000 PLN na europejskie puchary” koniecznie musi się do nie zarejestrować na stronie www.STS.pl, a dokonać tego trzeba do 10 grudnia do godz. 23:59.

Bonusy dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy:

Bukmacher STS dopuszcza w ramach oferty promocyjnej „25 000 PLN na europejskie puchary” zarówno kupony pojedyncze, ale i wielozdarzeniowe. Jednak muszą spełniać one następujące warunki:

  • stawka minimalna 15 PLN
  • obowiązkowo musi znajdować się minimum jedno zdarzenia z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego meczu w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy
Darmowy bonus bez depozytu w Fortuny. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, których kupon okazał się wygrany to poza wygraną gotówką podzielą się pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 25 000 PLN.Każdy gracz ma prawo otrzymać nawet pięć bonusów

Bonus do 1229 PLN na start u bukmachera STS:

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom limitowany pakiet powitalny, w którym to na start każdy gracz może otrzymać darmowe 1229 PLN na start:

– darmowe 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
– premia równowartości depozytu do 1200 PLN


Gracz, który chce skorzystać z pakietu powitalnego koniecznie musi wpisać limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button