Pewniak na Fortuna Puchar Polski – gwarantowane 30 PLN

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje swoim typerom limitowaną ofertę promocyjną na Puchar Polski. Wystarczy zagrać trzy kupony, aby liczyć na pewną gotówkę i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus 30 PLN dla graczy od Fortuna na Puchar Polski

Bonus 30 PLN dla graczy od Fortuna na Puchar Polski

A trzeba przyznać, że mecze w fazie 1/8 Pucharu Polski zapowiadają się dosyć ciekawie, ponieważ dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in.ŁKS Łódź vs Legia Warszawa, Warta Poznań vs Cracovia, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Warto jest dodać, że chcąc skorzystać z oferty „Pewniak na Puchar Polski” nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Warto jest jednak mieć na uwadze, że jest ona dostępna w portalu www.eFortuna.pl do 12 lutego do godziny 23:59.

Pewne 30 PLN na Puchar Polski

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie każdego dnia w czasie trwania tej promocji minimum jednego kuponu, na którym musi być typ z oferty przedmeczowej na zmagania w Pucharze Polski.

Dodatkowo każdy zakład musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 30 PLN
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma pewne 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:-

  • darmowe 20 PN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Użytkownik który chce dokonać aktywacji wymienionych wyżej bonusów koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


__
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom atrakcyjne promocje bukmacherskie. Kod promocyjny do bukmacherów: BETONLINE

Legalni bukmacherzy online

Back to top button